Lule te vetmuara – Episodi 47Lule te vetmuara – Episodi 47

17:00 05/03/2020

Ejlyl shkon të takohet me nënën dhe motrën e saj me shpresen se tashmë mund të jenë një familje e lumtur tani që hoqen qafe Kemalin.

Por sa do të zgjasë lumturia e saj?

Gokhan përleshet me Burak  pasi mëson se shkaktar i zjarrit ka qënë ai. Çfarë do të ndodhë me Burakun?

Feride kthehet në jetimore pranë luleve të vetmuara të saj.Të ngjashme