Lule te vetmuara – Episodi 67

Lule te vetmuara – Episodi 67

17:00 28/03/2020

Ejlyl arrin të shpëtojë nga kthetrat e Kemalit duke ja mbathur nga shtëpia.

Ajo tenton të kërkojë ndihmë por humbet ndjenjat në mes të rrugës.

Gokhan mëson mbi atë çfarë i ka ndodhur asaj dhe e dërgon atë në spital. Si do të rëagojë ai pas kësaj?

A do ta besojë Mesude kësaj herë vajzën e saj?

Të ngjashme

Grupi

Kallezo