Majk dhe Capital T vijnë me një hit

Posta

Majk dhe Capital T vijnë me një hit

19:51 06/11/2019

Pritja merr fund. Para disa ditësh njoftuan se shumë shpejt do të sillnin një bashkëpunim, ndërsa sot është publikuar kënga e dy artistëve të njohur, Majk dhe Capital T.

“Hala” titullohet kënga e cila në më pak se 1 orë nga publikimi numëron mbi 118 mijë shikime në YouTube.

Kujtojmë që në vitin 2018 kënga “Pasha jetën” ishte një ndër më të suksesshmet dhe ka sot 36 milionë klikime. /tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT