Makarona për mizat dhe për njerëzit… (Video)

Posta

Makarona për mizat dhe për njerëzit… (Video)

20:21 17/09/2018

Një vajzë është filmuar teksa vjedh të brendshme në dyqan.

Autobuzi i Ndroqit bën kthesa në mes të rrugës, duke u kthyer në burim aksidentesh.

Një qytetar ka filmuar makaronat e markës “Divella”, ku duken mizat që ushqehen para se produkti t’u shkojë njerëzve.

Këto janë disa nga videot, që u shfaqën dhe u komentuan në “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i Absurdit”.

/tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi