Makina aksidenton këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarjaMakina aksidenton këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja

18:39 21/01/2021

Një këmbësor është aksidentuar pasditen e sotme rreth orës 18:00 në lagjen Kushtrimi në Vlorë.

Mësohet se këmbësori me iniciale M.S. ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Policia thotë se makina që e përplasi është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor është duke punuar për të identifikuar dhe arrestuar shoferin e mjetit që përplasi këmbësorin. /tvklan.alTë ngjashme