Makina aksidenton vajzën 5 vjeç

Foto ilustruese


Makina aksidenton vajzën 5 vjeç

18:05 21/02/2021

Një vajzë e mitur është aksidentuar nga një automjet në zonën e Bathores në Tiranë.

Vajza 5-vjeçare është dërguar në spital dhe për fat të mirë është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, drejtuesja e makinës me iniciale I.M. që përplasi të miturën është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.  /tvklan.alTë ngjashme