Makina del nga rruga, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur (Video)


Makina del nga rruga, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur (Video)

20:46 29/06/2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një adoleshenti dhe plagosjen e 4 të tjerëve ka ndodhur rreth orës 19:15, në fshatin Thumanë- Krujë.

Një mjet tip Volswagen ka dalë nga rruga për pasojë është dëmtuar shtetasit A.K. 18 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital dhe shtetasit A.N. 18 vjeç, U.L. 18 vjeç, A.M. 18 vjeç, dhe A.L. 18 vjeç,  ndodhen nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Ushtarak Tiranë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin  e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi