Makina del nga rruga, plagoset shoferi dhe pasagjerja 16-vjeçare

Foto ilustrim


Makina del nga rruga, plagoset shoferi dhe pasagjerja 16-vjeçare

10:00 14/03/2021

Sot rreth orës 07:30, në fshatin Suk, Fier, I. B., 24 vjeç, banues në Berat, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe pasagjerja 16 vjeçe, banuese në Berat, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./tvklan.alTë ngjashme