Makina del nga rruga, vdes shoferi

Posta

Makina del nga rruga, vdes shoferi

10:34 26/04/2017

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë natës në rrugën Elbasan –Cërrik, ku për pasojë gjeti vdekjen një person.  Sipas informacionit të policisë, viktima është Spartak Çala, 40 – vjeç ka qene duke drejtuar  mjetin tip “Renault”, kur mjeti doli nga rruga dhe u përplas.

Me gjithë ndihmën e dhënë nga kalimtare të rastit dhe nga policia, Çala nuk i mbijetoi dot aksidentit. Policia akoma nuk ka zbardhur shkaqet e ngjarjes dhe pse dyshohet qe 40 – vjeçar ka qenë me shpejtësi./tvklan.al

 


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi