Një aksident automobilistik ka ndodhur në Kamëz mbrëmjen e të mërkurës.

Siç duket nga pamjet, automjeti ka dalë nga rruga dhe është batuar në anë të saj.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe shërbimet e zjarrfikëses.

Raportohet se nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. /tvklan.al