Makina i merr jetën 24-vjeçarit – TV KLAN

Makina i merr jetën 24-vjeçarit

Foto ilustrim

Një i ri gjeti vdekjen këtë të mërkurë pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja e rëndë ndodhi pranë fshatit Katund i Ri, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Viktima është një këmbësor 24-vjeçar me iniciale G.H, nga qyteti i Elbasanit. Pasi përplasi të riun, drejtuesi i automjetit u largua me shpejtësi.

Të mbërritur në vendin e ngjarjes, autoritetet policore nisën punën për identifikimin dhe kapjen e autorit./tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*