Makina merr flakë në ecje – TV KLAN

Makina merr flakë në ecje

Përfshihet nga flakët një automjet që lëvizte në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Papër.

Automjeti tip “Benz” me pronar Mikel Maliqin, me banim në Cërrik, është përfshirë befas nga flakët. Ai udhëtonte bashkë me bashkëshorten dhe fëmijën, të cilët e kanë braktisur menjëherë makinën.


Në pak sekonda mjeti është shkrumbuar totalisht. Mendohet se shkak për zjarrin të jetë bërë një shkëndije elektrike./abcnews.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*