Makina përplas dy fëmijë në Kamëz

Foto ilustrim

Makina përplas dy fëmijë në Kamëz

12:49 08/10/2019

Një automjet ka përplasur dy fëmijë në Kamëz, duke i lënë të plagosuri. Të miturit A.M. 6 vjeç dhe L.M. 15 vjeçe u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Shoferi i makinës me iniciale S.Ç. u shoqërua në komisariat për t’u marrë në pyetje lidhur me shkaqet e këtij aksidenti.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje për të përcaktuar rrethanat dhe për të kryer veprimet hetimore. /tvklan.al

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori