Makina përplas këmbësorin – TV KLAN

Makina përplas këmbësorin

Një automjet është përfshirë në një aksident pasditen e sotme në zonën e Oxhakut në Tiranë.

Mësohet se makina ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të plagosur. Sipas informacioneve paraprake, këmbësori është rreth të 50-tave. Ai është dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Ndërkohë, në vendngjarje shkuan forcat e policisë dhe nisën punën për zbardhjen e rrethanave. /tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione