Makina përplas lopën

Makina përplas lopën

09:01 04/10/2019

Një makinë ka përplasur një lopë mëngjesin e së premtes në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar bagëtia, ndërsa nuk raportohen njerëz të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe siç shihet në pamjet e siguruara nga tvklan.al, po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT