MAM, po TI !? Rubrika më e re nis të dielën në Tv Klan


MAM, po TI !? Rubrika më e re nis të dielën në Tv Klan

17:35 06/09/2021

Sezoni i ri televiziv 2021-2022 ka nisur sot në Tv Klan.

Mes programeve dhe rubrikave të reja është edhe “MAM, po TI!? .

Rubrika më e re do të jetë pjesë e spektaklit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan duke filluar nga kjo javë më 12 Shtator.

Çdo të diel, adoleshentë të moshave 16 deri në 25 vjeç do të jenë në garë me njëri-tjetrin dhe përballë tyre do të jenë mamatë, jo vetëm si publik, por edhe si mbështetëset e tyre më të mëdha ato kanë në dorë edhe vlerësimin.

Çfarë do të ndodhë dhe kush janë konkurrentët e parë?

Bëhuni gati për një spektakël të vërtetë, shumë emocione, sfidë e garë vetëm te “MAM, po TI !?” të dielën tek “E Diela Shqiptare” në Tv Klan. /tvklan.al


Të ngjashme