Goli i tij i jep fitoren Sivasporit

Goli i shënuar nga Rei Manaj ishte vendimtari në fitoren e Sivasporit kundër Beshiktashit. Ai shënoi nga një goditja nga distanca në minutën e gjashtë të ndeshjes.

Ky është goli i 15 sulmuesit shqiptar në kupë dhe kampionat, në sezonin më të mirë të karrierës.

Tv Klan