Marina Vjollca tërheq vëmendjen me foton e publikuar


Marina Vjollca tërheq vëmendjen me foton e publikuar

10:29 04/09/2020

Moderatorja Marina Vjollca gjithmonë tërheq vëmendjen me postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht ndan me fansat foto dhe video të ndryshme, ku gjithmonë shfaqet mjaft elegante dhe tërheqëse.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar një foto të re në Instagram, ku ka pozuar në ngjyrat bardhë e zi në plazh.

“Mua, vetja ime dhe unë”, ka shkruar Marina bashkëngjitur fotos së postuar.

View this post on Instagram

Me, myself and I…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen e saj./tvklan.al

Të ngjashme