Marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur, ndalohet një 18-vjeçar

Marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur, ndalohet një 18-vjeçar

10:32 03/11/2020

Shpallet në kërkim një tjetër

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë është bërë ndalimi i shtetasit S. P., 18 vjeç, banues në Pukë dhe është shpallur në kërkim shtetasi M. P., banues në Lezhë, pasi dyshohet se bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë konsumuar veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç”./tvklan.al

Të ngjashme