Martohet aktorja e famshme turke, kritika për fustanin

Posta

Martohet aktorja e famshme turke, kritika për fustanin

22:30 06/02/2019

Çifti i famshëm i aktorëve turq, Hazal Kaya dhe Ali Atay i kanë thënë po njëri-tjetrit këtë të mërkurë. Aktorët kurorëzuan kështu me martesë marrëdhënien e tyre 5-vjeçare dashurore.

Duke lënë mënjanë ceremoninë e mrekullueshme martesore, Hazal Kaya, e njohur për rolet e saj të shumta kinematografike, mes të cilëve edhe atë të Maral, ka marrë kritika të shumta për fustanin e saj të nusërisë.

Stili i veçantë i fustanit megjithëse tërhiqte vëmendjen me ngjyrën, ka marrë kritika nga ndjekësit dhe media./tvklan.al


OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT