Më 19 Qershor fillon gjyqi për Saimir Tahirin – TV KLAN

Më 19 Qershor fillon gjyqi për Saimir Tahirin

Gjykata po shqyrton fashikujt e dosjes

Më 19 Qershor në Gjykatën e Krimeve të Rënda do të fillojë procesi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Kjo periudhë kohore deri në fillimin e gjyqit do të shërbejë që trupa gjyqësore të njihet me fashikujt, pasi dosja ka 57 të tillë.

Saimir Tahiri akuzohet nga Prokuroria për trafik droge, grup të strukturuar kriminal dhe veprime në kuadër të këtij grupi.

Tv Klan

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*