Luna ka ndërprerë garën në spektaklin X Factor Albania në Tv Klan. Kjo është nata e tretë live e këtij spektakli dhe rrugëtimi për Lunën përfundon këtu.

Ajo shkoi në showdown me Jet sipas votimit të publikut, por përballë pikëve të jurisë gara vazhdon për Jet.

Juria votoi 3 me 1 në favor të tij. Luna e mbylli me lot në sy rrugëtimin në X Factor Albania.

Në fjalën e saj të shkurtër, Luna falenderoi jurinë dhe gjithë produksionin e Tv Klan, por bëri edhe një kërkesë: “A mund të vij prapë te provat”?

Në këtë mënyrë përfundoi ëndrrën e X Factor një tjetër konkurrente e talentuar.

/tvklan.al