“Më nënvlerësojnë prej bukurisë”, Xhesika Berberi rrëfen paragjykimet e hasura në biznes


“Më nënvlerësojnë prej bukurisë”, Xhesika Berberi rrëfen paragjykimet e hasura në biznes

23:05 02/06/2023

Xhesika Berberi, përveç se një nga modelet më të suksesshme shqiptare, është edhe sipërmarrëse e zonja.

Edhe pse duket sikur bukuria i ka hapur dyer edhe në fushën e biznesit, Berberi e ka mohuar duke thënë se ka hasur shumë paragjykime.

“Bukuria nuk më ka ndihmuar në biznes. Kjo ndodh sepse më paragjykojnë shumë njerëzit. Mendojnë që je e bukur dhe nuk je e aftë për biznes. Të paragjykojnë shumë.”- ka rrëfyer ajo./tvklan.alTë ngjashme