Memolla në Kombëtare – TV KLAN

Memolla në Kombëtare

Mediat italiane shkruajnë se ka ftesë nga Reja

Hysen Memolla do të grumbullohet me Kombëtaren për ndeshjet me Islandën dhe Moldavinë.

Kjo sipas mediave pranë ekipet të Salernitanës, ku luan edhe mbrojtësi. 26-vjeçari nuk ka patur shumë minuta këtë sezon. Hysen Memolla është pjesë e kuqezinjve prej 2017, ndërsa grumbullimin e fundit e pati për miqësoret e me Kosovën dhe Ukrainën vitin e kaluar.

Kombëtarja është grumbulluar prej të martës me një grup të kufizuar lojtarësh. Trajneri Edi Reja do të bëjë të ditur listën përfundimtare të hënën.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione