Merr flakë makina në lëvizje

Posta

Merr flakë makina në lëvizje

10:10 05/01/2019

Një automjet ka marrë flakë në lëvizje në aksin rrugor Fier – Lushnje. Policia thotë se automjeti tip Benz dyshohet se kishte pësuar defekt në pjesën e motorit.

Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime dhe mundi të dilte pa probleme nga automjeti. Në vendngjarje shkuan forcat e policisë dhe zjarrfikësja, duke bërë të mundur edhe shuarjen e flakëve të zjarrit që kishin përfshirë makinën.

/tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi