Një automjet është djegur mbrëmjen e kësaj të Enjteje te “Rruga e Dibrës” në Tiranë. Policia bën me dije se mjeti ka marrë flakë për shkak të një defekti të bomulës së gazit.

Më datë 20.07.2023, në Rrugën e Dibrës, ka marrë flakë dhe është djegur, dyshohet si pasojë e një defekti të bombulës së gazit, automjeti (gaz-benzinë) me drejtues shtetasin F. N. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./tvklan.al