Merr flakë në ecje makina

Foto ilustruese
Posta

Merr flakë në ecje makina

22:15 07/01/2019

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të hëne në Fier. Burime paraprake të policisë thonë se bëhet fjalë një automjet Volkswagen që drejtohej nga E.M. Makina mësohet se mori flakë në ecje.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:25, në lagjen “15 Tetori”. Për shuarjen e flakëve në vendin e ngjarjes shkuan shërbimet e zjarrfikëses dhe policia.

Dyshimet paraprake janë se shkak për zjarrin është bërë një defekt në motor, megjithatë për përcaktimin e saktë të shkakut po punon një grup hetimor.

/tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi