Merr fund sherri, Loredana fotografohet me Znj. Petra duke buzëqeshur


Merr fund sherri, Loredana fotografohet me Znj. Petra duke buzëqeshur

07:00 24/09/2020

Të gjithëve na kujtohet skandali që përfshiu Loredanën dhe çiftin zvicerian të cilët e akuzuan këngëtaren se i kishte vjedhur 655.00 euro. Loredana deri pak kohë më parë, ka qenë ende nën hetim dhe rrezikonte të dëbohej nga Zvicra.

Por mesa duket ajo i ka rregullua rregulluar marrëdhëniet me çiftin dhe kanë bërë paqe me njëri-tjetrin.

Reperia ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se po fliste me video-call me zonjën Petra dhe të dyja janë të buzëqeshura. Poshtë fotos Loredana ka shkruar datën 1 Shtator, e cila është data që kanë mbyllur çështjen. /tvklan.al

Të ngjashme