41-vjeçarja në komisariatin nr.3: Më dhunuan djalin në muajin Tetor

Një 41-vjeçare ka denoncuar në polici se djali i saj është dhunuar në shkollë.

Ajo ka shkuar në komisariatin nr. 3 në Tiranë duke deklaruar se mësuesja kujdestare dhe drejtoresha e shkollës kanë ushtruar dhunë ndaj tij.

Sipas saj, gjithçka ka ndodhur gjatë muajit Tetor. Policia po vijon hetimet për të sqaruar rrethanat e kësaj ngjarje.

Klan News