Meta e Thaçi ndjekin operacionin e shpëtimit në Durrës

Meta e Thaçi ndjekin operacionin e shpëtimit në Durrës

19:45 27/11/2019

Presidenti i Kosovës: Të gatshëm për çdo nevojë

Pasi ndoqën nga afër operacionin e shpëtimit në Lagjen 18, aty ku nga rrënojat në orët e mbrëmjes në pallatin 6 katësh dolën edhe dy trupa të pajetë, Presidenti Meta i shoqëruar nga ai Kosovës, Hashim Thaçi tha se shpëtimi i banorëve nën rrënoja vijon të jetë prioritet.

Në emër të Kosovës, Presidenti Thaçi shprehu gadishmërinë për të ofruar ndihmë në këto momente tragjike. Kreu i shtetit falenderoi shtetin dhe popullin e Kosovës për solidaritetin e treguar.

Tv Klan


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi