Michael Buble, baba për herë të dytë

Posta

Michael Buble, baba për herë të dytë

18:47 22/10/2015 Michael-Buble-Luisana-Lopilato

Lajme të mira për këngëtarin, Michael Buble. Ai dhe bashkëshortja e tij Lusiana Lopilato, janë në pritje të një fëmije të dytë, që është djalë.

Duket se artisti kanadez, nuk ka rezistuar pa bërë publik lajmin dhe gjininë e bebit duke e treguar atë një show televiziv si “Entertainment Tonight Canada”, ditë e mërkurë.

Michael dhe Luisana, janë tashmë prindër të një djali Noah, ndërsa Buble ka pranuar faktin se çifti dëshiron të këtë shumë fëmijë./tvklan.al

Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi