Migjen Basha shkon në Australi

Migjen Basha shkon në Australi

17:30 19/09/2019

Ish-mesfushori i Kombëtares firmos për Melbourne Victory

Migjen Basha është bërë pjesë e kampionatit Australian. Mesfushori shqiptar firmosi për 2 vite me Melburn Victory, skuadër ku më parë është aktivizuar Besart Berisha.

Përvoja e Bashës vlerësohet nga drejtuesit e klubit 3 herë kampion i Australisë.

Migjen Basha më parë është aktivizuar me ekipe në Zvicër, Itali dhe Greqi. 32-vjeçari mori pak ditë më parë vendimin që të tërhiqej nga Kombëtarja.

Tv Klan

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT