Milan mbetet në garë për Champions

Posta

Milan mbetet në garë për Champions

14:10 07/05/2019

Milani fitoi me rezultatin 2 – 1 takimin e javës së 35 me Bolognan dhe është ende në garë për një vend në zonën Champions League.

Sukses i rëndësishëm për ekipin e Gattuzos që e kërkon me ngulm këtë objektiv.

Milani renditet i pesti dhe diferenca me vendin e katërt, Atalantën, është 3 pikë. Serisë A i kanë mbetur edhe 3 javë për tu luajtur.

Tv Klan


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi