Miley po vuan për ish të dashurin

Miley po vuan për ish të dashurin

11:29 30/04/2015 miley-liam-467Vetëm pak javë pas ndarjes me ishin e saj, Patrick Schwarzenegger, këngëtarja Miley Cyrus i është rikthyer takimeve të shpeshta me ish të fejuarin Liam Hemsworth.

Miley dhe Liam janë parë sëbashku në Los Angeles. Burime të tjera rrëfejnë se Miley asnjëherë nuk ka reshtur së menduari për ish të fejuarin e saj, që pas ndarjes në shtator të 2013.

22- vjeçarja Cyrus edhe pas lidhjes me Patrick, shkëmbente mesazhe shoqërore me Liam. Më tej ajo ka theksuar se u lidh me Patrick, pasi e mendonte djalë të mirë dhe të sjellshëm, por që prej ngjarjes së ndodhur në 15 Mars në Meksikë, ku ai u përfol për një flirt me një tjetër vajzë, bëri që këngëtarja Cyrus të ndryshonte krejtësisht mendim për të.

tvklan.al
Grupi
LAJMET

Të ngjashme
Grupi