“Miq”, Rama publikon foton me Presidentin Erdogan
“Miq”, Rama publikon foton me Presidentin Erdogan

23:00 02/06/2021

Kryeministri Edi Rama është takuar në Turqi me Presidentin turk Erdogan në kuadër të vizitës zyrtare që ka nisur prej pasdites të së mërkurës.

Gjatë mbrëmjes, kreu i qeverisë shqiptare është takuar me Erdogan dhe ka publikuar një foto në Facebook, të cilën e shoqëron me mbishkrimin “miq”.

Gjatë vizitës 2-ditore në Turqi, Kryeministri Edi Rama pritet që të ketë takime edhe me investitorë e biznesmenë turq. /tvklan.al

Të ngjashme