Modeli i atleteve që po bëhet trend

Modeli i atleteve që po bëhet trend

11:55 24/02/2020

Nëse ka një personazh që gjithnjë tërheq vëmendjen për stilin në të veshur, ajo është  Kate Middleton.

Së fundmi, atletet që Kate Middleton ka zgjedhur të veshë janë ato që kanë marrë më shumë vëmendje nga e gjithë veshja. Një palë atlete të sheshta dhe tepër praktike.

Nuk është rastësi që shtëpitë e njohura të modës, si Gucci po propozojnë këtë model atleteje në koleksionet e tyre të reja, e cila lë pas atletet aq të dashura të sezonin të kaluar.

Gucci rilancoi “atletet e tenisit”, që për herë të parë i prodhoi në 1977.  Por këto atlete vijnë në modele të ndryshme, ku mbetet vetëm të zgjidhet ai i preferuari. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi