Modelja bëhet nënë për herë të tretëModelja bëhet nënë për herë të tretë

13:24 17/10/2019

Supermodelja 36-vjeçare, Miranda Kerr dhe bashkëthemeluesi i Snapchat 29-vjeçari, Evan Spiegel, kanë pritur ardhjen në jetë të një djali.

Ne jemi duke shijuar ardhjen në jetë të djalit tonë, Myles dhe vlerësojmë çdo urim dhe fjalë të ëmbël që keni shprehur për ne gjatë kësaj periudhe. Nuk mund të ishim më të lumtur se kaq“.

Kerr dhe Spiegel janë gjithashtu prindër të djalit Hart, 1 vjeç. Nëna e re e 3 fëmijëve gjithashtu ka edhe një djalë tetë vjeç, Flynn me ish-burrin e saj, Orlando Bloom./tvklan.alTë ngjashme