Modelja kthehet pas në kohë dhe publikon fotot topless


Modelja kthehet pas në kohë dhe publikon fotot topless

11:16 07/08/2020

Modelja britanike Sam Faiers ka festuar ditëlindjen e shoqes së saj të ngushtë, Ferne McCann duke postuar disa foto të disa prej momenteve të tyre më të bukura.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është fotoja në dush e të dyjave. Tek fotot shprehet fort shoqëria që kanë mes njëra-tjetrës dy modelet.

Të dyja janë njohur bashkë që në shkollë dhe që prej asaj kohe kanë vazhduar të qëndrojnë sëbashku. Ato kanë marrë pjesë edhe në disa reality show në Britani./tvklan.al
Të ngjashme