Modelja mban premtimin, zhvishet nudo pas fitores së LazioModelja mban premtimin, zhvishet nudo pas fitores së Lazio

10:45 16/01/2021

Aktorja dhe modelja Anna Falchi ka mbajtur premtimin për t’u zhveshur tërësisht nudo nëse Lazio do të fitonte ndaj Romës në derbin e së premtes.

Dhe kështu ndodhi! Ajo u bëri një premtim tifozëve të Lazio se do të pozonte nudo nëse ekipi i tyre i zemrës do të triumfonte. Tifozët mbetën të kënaqur kur ajo mbajti premtimin pas fitores 3 me 0 të Lazio me Romën.

Çfarë jam e gatshme të bëj nëse Lazio fiton derbin? Jam gati të dal vetëm me maskë. Le të shpresojmë që Lazio të mund të fitojë, nuk do të jetë e lehtë”, kishte shkruar Falchi para ndeshjes.

Anna Falchi, e lindur në Finlandë, filloi karrierën e saj të modelingut përpara se të merrte pjesë në filmin “The Dragon Ring” në vitin 1994. /tvklan.al


Të ngjashme