“Momenti që morëm për herë të parë në krahë engjëllin tonë” – TV KLAN

“Momenti që morëm për herë të parë në krahë engjëllin tonë”

Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe misi shqiptar, Almeda Abazi janë bërë prindër të një djali të shëndetshëm mëngjesin e 5 Majit.

Në prononcimet e tyre në media, ata nuk kanë arritur t’i përshkruajnë emocionet e mëdha kur kanë marrë në krahë të voglin e tyre, por sot Abazi ka postuar në rrjetet sociale një foto që flet sa 1 mijë fjalë.

 

View this post on Instagram

 

👪❤️ dogumdan hemen sonra melegimizi ilk kucagimiza aldigimiz an❤️ 📷@sibelbenezraphotography

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Momenti që morëm për herë të parë në krahë engjëllin tonë menjëherë pas lindjes”, shkruan Abazi përkrah fotos, ku shfaqet me bashkëshortin dhe djalin Efehan.

27-vjeçarja është e martuar me aktorin e famshëm turk, Tolgahan Sayisman prej Shkurtit të vitit 2017. /tvklan.al

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione