Morena Taraku pranon se është në një lidhje

Morena Taraku pranon se është në një lidhje

08:22 22/05/2020

Modelja mjaft e njohur, Morena Taraku vazhdimisht është shumë aktive me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo rrallë herë tregon për jetën e saj personale, por së fundmi ka thyer heshtjen dhe përmes një story në Instagram, Morena tregoi se është në një lidhje.

Nuk dihet se kush dhe çfarë e ka mërzitur modelen, sepse në shkrimin e saj ajo thotë që askush të mos flasë kot.

Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam shumë e lumtur. Kështu që boll folët kot”./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo