“Mos i trego Cristiano-s të lutem”, Georgina qenka fanse e zjarrtë e Messi-t
“Mos i trego Cristiano-s të lutem”, Georgina qenka fanse e zjarrtë e Messi-t

13:22 16/11/2021

Dy nga futbollistët më në zë në të gjithë botën janë Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi. Këta dy emra, të lakuar nga të gjithë adhuresit e futbollit, por jo vetëm, janë parë gjithmonë si dy rivalë.

Tifozët ndaheshin në dy kategori: ose me Messi-n, ose me Ronaldo-n.

Një gjë e tillë nuk vlen për partneren e CR7,  e cila mesa duket është një fanse e Lionel-it.

Kjo gjë është vërtetuar nga një koment që modelja ka bërë në një nga postimet e Messi-t.

Ky i fundit ka publikuar një foto duke shijuar diellin pas stërvitjes, ndërsa Georgina ka komentuar me dy zemra të bardha dhe një emoji me flakë.

Kjo ka marrë vëmendjen e të gjithë fansave, madje njëri nga ata e ka quajtur të pabesë ndaj Ronaldo-s, por bukuroshja i është përgjigjur me humor:

“Ok, mos i trego Cristiano-s të lutem”./tvklan.al

Të ngjashme