Moti i keq me erë dhe reshje ka prekur edhe vijën bregdetare të Vlorës që ka detyruar turistët të braktisin plazhet.

Edhe pse gjatë orëve të para të mëngjesit Vlora u zgjua me rreze dielli, në mesdite gjithçka ndryshoi.

Turistët braktisën plazhet duke i lenë shezlongët bosh me shpresën se në ditët në vijim do të rikthehen temperaturat dhe rrezet e diellit.

Klan News