Mozzik nuk ka të ndalur!Mozzik nuk ka të ndalur!

13:10 15/07/2020

Duket se Mozzik nuk ka të ndalur. Pasi publikoi dy këngët e tij “Madonna” dhe “PP” në bashkëpunim me Kidën, reperi ka gati projektin e ri muzikor.

Përmes një postimi në Instagram, Mozzik bëri të ditur se projekti i ri do të jetë pjesë e albumit të tij “MozzArt”.

Kënga do të titullohet “Baby” dhe do të publikohet në 17 Korrik./tvklan.al
Të ngjashme