MTV EMAs, veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Posta

MTV EMAs, veshjet e yjeve në tapetin e kuq

12:21 10/11/2014

Në mbrëmjen e çmimeve të MTV EMAs 2014 nuk munguan as performancat mbresëlënëse të artistëve dhe as veshjet e tyre të veçanta.

Ky vit u cilësua nga kritikët së një ndër vitet që do të mbahet mend gjatë. Veshjet në tapetin e kuq u veçuan si veshjet më të bukura të viteve të fundit.

Performancë e veçantë ishte edhe ajo e Alicia Keys, e cila së shpejti do të bëhet nënë.

Ja fotot e artistëve në tapetin e kuq...

1.  Alicia Keys

Alicia

 2. Redfoo

Redfoo

3. Charli XCX

Charli XCX

 4. Labrinth

Labrinth

 5. Jourdan Dunn

Jourdan Dunn

6. Jena Malone

Jena Malone

 7. Ariana Grande

Ariana Grande

 8. Ozzy Osbourne dhe Sharon Osbourne

Ozzy Osbourne and Sharon Osbourne

9. Emeli Sande

Emeli Sande

 

tvklan.al

Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi