“MTV Movie Awards 2016”, yjet e showbiz-it shkëlqejnë në tapetin e kuq“MTV Movie Awards 2016”, yjet e showbiz-it shkëlqejnë në tapetin e kuq

18:35 10/04/2016

Nuk kishin si të mungonin figurat më joshëse në eventin e përvitshëm “MTV Movie Awards 2016” të cilët shkëlyen në tapetin e kuq.

gigi

Ceremonia u mbajt në Los Angeles, të shtunën në mbrëmjë, ku morën pjesë yjet e hollivudit Charlize Theron dhe Jessica Chastain, si dhe modelet bukuroshet, Kendall Jenner dhe Gigi Hadid.

kendell

Eventi i cili transmetohet në MTV u prezantua nga aktorët Dwayne “The Rock” Johnson dhe Kevin Hart. Gara për çmimin e madh të filmit të vitit u fitua nga “Star Wars: The Force Awakens”./tvklan.al


Të ngjashme