Muçolli rinovon me Vejle

VEJLE, DENMARK - JULY 13: Arbnor Mucolli of Vejle Boldklub controls the ball during the Danish Superliga match between Vejle Boldklub and Hobro IK at Vejle Stadion on July 13, 2018 in Vejle, Denmark. (Photo by Jan Christensen / FrontzoneSport via Getty Images)

Muçolli rinovon me Vejle

19:10 31/12/2019

Firmos me skuadrën daneze deri në 2023

Arbnor Muçolli do të vijojë karrierën te Vejle në Danimarkë. Futbollisti i Kombëtares Shpresa rinovoi me skuadrën e ligës së dytë deri në 2023.

Mesfushori 20-vjeçar është rritur akademinë e kësaj skuadre dhe është pjesë e ekipit të parë prej 2016. Te Vejle që synon të ngjitet në Superligë luan edhe lojtari i Kombëtares, Ylber Ramadani.

Tv Klan

Të ngjashme