Napoli fiton dhe vijon garën për në Champions LeagueNapoli fiton dhe vijon garën për në Champions League

18:53 16/05/2021

Napoli hodhi një hap të rëndësishëm drejt objektivit Champions.

Skuadra e Elseid Hysajt fitoi me rezultatin 2 – 0 sfidën në fushën e Fiorentinës.

Në mbrëmje Milani do të presë Cagliari dhe synimi sigurimi i zonës Champions. Kjo është java e parafundit në Serie A.

Tv KlanTë ngjashme