Napoli turpërohet nga SassuoloNapoli turpërohet nga Sassuolo

23:20 01/11/2020

Napoli pësoi një humbje spektakolare në stadiumin San Paolo. Skuadra e Elseid Hysaj pësoi dy gola nga Sassuolo.

Locatelli shënoi me 11-metërsh në minutën e 58’, ndërsa goli i dytë u arrit në minutën e 95’ nga Maksi Lopez.

Rima mundi 2-0 Fiorentinën me golat e Spinazzola dhe Rodriguez.

Tv Klan


Të ngjashme