Ndahen Kendall Jenner dhe Devin Booker
Ndahen Kendall Jenner dhe Devin Booker

10:02 23/06/2022

Pas 2 vitesh lidhje, modelja është shprehur se “dëshironte hapësirë dhe kohë”

Kendall Jenner dhe Devin Booker i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ylli i “Kardashians” dhe basketbollisti thuhet se janë ndarë pas dy vitesh, sipas një burimi të afërt me Kendall .

“Kendall dhe Devin kanë pasur një problem kohëve të fundit dhe janë ndarë për rreth një javë e gjysmë”, thekson burimi.

Çifti kaluan një kohë shumë të bukur në Itali në martesën e Kourtney Kardashian, shpjegon burimi, por sapo u kthyen, ata filluan të ndiheshin sikur nuk ishin në drejtim të duhur dhe kuptuan se kishin stile jetese shumë të ndryshme.

Kendall i tha Devinit se ajo “dëshironte hapësirë dhe kohë të ndarë”, sipas burimit, i cili shton: “Ata kanë qenë në kontakt që atëherë dhe kujdesen për njëri-tjetrin”.

Megjithatë, mund të mos jetë një ndarje e përhershme, siç vë në dukje burimi, “ata të dy shpresojnë ta bëjnë të funksionojë, por tani janë të ndarë”.

Të njëjtit ndezën thashethemet për një romancë dashurie në Prill të vitit 2020. Pas disa javësh spekulime, dyshja nisën zyrtarisht lidhjen në Qershor të atij viti.

Klan News

Të ngjashme